- مدیریت شهری

اجرای ۲۵ پروژه عمرانی در قالب طرح جامع ساماندهی معابر در نیمه اول شهریور

پروژه های متعددی در قالب طرح جامع ساماندهی معابر شهرقدس در حال اجراست

رتا نیوز – شهردار قدس از اجرای ۲۵ پروژه عمرانی در قالب طرح جامع ساماندهی معابر در نیمه اول شهریور ماه خبر داد و گفت: رویکرد شهرداری قدس در خصوص ساماندهی معابر مبتنی بر ایجاد تحول ساختاری در کوچه ها و خیابان های سطح شهر است.

به گزارش رتا نیوز و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه پروژه های متعددی در قالب طرح جامع ساماندهی معابر شهرقدس در حال اجراست، بیان داشت: رویکرد شهرداری قدس در خصوص ساماندهی معابر مبتنی بر ایجاد تحول ساختاری در کوچه ها و خیابان های سطح شهر است، به گونه ای که علاوه بر سهولت در تردد شهروندان، شاخص های دیگری نظیر ارتقای کیفی سیما و منظر شهری و هدایت اصولی آب های سطحی تحقق یابد.

وی افزود: لازمه تحقق اهداف مورد اشاره اجرای اقدامات متعددی همچون زیرسازی و آسفالت، کفپوشگذاری، جدولگذاری و… است که این اقدامات با جدیت در دستور کار شهرداری قدس قرار دارد. پروژه های یادشده با اولویت لکه‌گیری نوارهای حفاری، رفع چاله های سطح معابر، تعویض جداول و رفع نقاط آبگیر اجرایی می گردد.

شهردار قدس به تشریح پروژه های اجراشده در قالب طرح ساماندهی معابر در نیمه نخست ماه جاری پرداخت و گفت: زیرسازی و آسفالت بلوارهای جمهوری اسلامی و تولیدگران، خیابان های چمن، استقلال، قناری، سرهنگ فرد، شرعیان، شهید محلاتی، امام علی(ع)، شهید صیادشیرازی، دستغیب، شهید محلاتی، محور روبروی امامزاده حضرتین(ع) از جمله پروژه هایی است که در این راستا اجرایی شده است.

شهردار قدس در پایان خاطرنشان کرد: کوچه های مسجد امام حسین(ع)، ابن سینا، آسمان، لقمان، شهید افتخاری، شهید مطهری غربی، بن بست ارکیده، شفق، نشاط، رجبی نیز از دیگر معابری است که در قالب طرح جامع ساماندهی معابر در بازه زمانی یادشده عملیات لکه گیری و آسفالت در آنها اجرایی شده است. همچنین آماده سازی بستر پارکینگ پروژه زیتون و تعویض جدول کوچه رضوان یکم توسط شهرداری قدس در دستور کار قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *