- شهرستان قدس

اطلاع رسانی عملکرد شورای پنجم در روابط عمومی شهرداری افزایش یابد.

اطلاع رسانی عملکرد شورای پنجم در روابط عمومی شهرداری افزایش یابد.

رتا نیوز – نقی علی وند در جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس که با حضور شهردار برگزار شد، گفت: روابط عمومی شهرداری تمام تلاش و توان خود در جهت انعکاس عملکرد داشته باشد تا اخبار عملکرد، فعالیت ها و پروژه هایی که با مصوبات شورای پنجم اجرایی شده است به تصویر ارائه دهد.

به گزارش رتا نیوز و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، نقی علی وند گفت: با وجود بیماری کرونا شرایط برای برگزاری مراسم ها و یا حضور بین مردم برای اطلاع رسانی فراهم نیست ولی باید با نصب بنر و استفاده ار فضای مجازی اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

علی وند در خصوص سنگ فرش معابر، اظهار داشت: محدوده بلوار بهاران و مرزبانان  از نظر آسفالت، سنگ فرش و روشنایی مشکلات بسیاری دارد که از شهردار می خواهیم نسبت به رفع مشکلات این منطقه اقدام عاجل نماید.

در ادامه  رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهرقدس با تقدیر و تشکر از کمیسیون اصناف در جهت پیگیری و برگزاری جلسه  در خصوص مشکلات مجتمع سنگ فروشان گفت :  توافقاتی برای رفع مشکلات این مجموعه با شهرداری صورت گرفت. امیدوارم با پیگیری های لازم هر چه سریعتر  مشکلات این مجموعه برطرف گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *