- شهرداری شهریار, شهرستان شهریار

به قطع یقین؛ با تخلف برخورد خواهیم کرد

به قطع یقین؛ با تخلف برخورد خواهیم کرد

به قطع یقین؛ با تخلف برخورد خواهیم کرد

رتانیوز- فرماندار شهرستان شهریار با اظهار اینکه در صباشهر و باغستان نسبت به تخلفات گذشت نکردیم تاکید کرد: در شهریار هم گذشت نخواهیم کرد و به قطع یقین؛ با تخلف برخورد خواهیم کرد.

در هفته گذشته دستگیری سه نفر از پرسنل شهرداری و یک پیمانکار نزدیک به شهردار خبرساز شد.

خبرنگار ما نظر فرماندار را در این خصوص پرسید و ایشان در پاسخ گفت: در حد بررسی مسائل و موضوعاتی هستند که جمع آوری شده و احتمالا در آنجا موضوعات و تخلفاتی صورت گرفته که بالاخره هم دستگاه قضا و هم دوستان ضابطین در حال تحقیقات مقدماتی هستند.

فرماندار شهرستان شهریار تاکید کرد: به قطع و یقین ما با تخلف برخورد خواهیم کرد هرکسی می خواهد باشد؛ برای ما فرقی نمی کند، شورای تامین شهرستان با جدیت در خصوص برخورد با تخلف اقدام می کند.

طاهری در حاشیه افتتاح پروژه های شهر وحیدیه به سوال اختصاصی خبرنگار ما گفت: همانطور که مشاهده می کنید شورای تامین این روزها در ابعاد مختلف وارد عمل شده است؛ در ساخت و سازهای غیرمجاز، آزادسازی حریم رودخانه ها و برخورد با ضایعاتی ها مردم اخبار عملکرد ما را دنبال می کنند و بزودی شاهد اقدامات جدی شورای تامین شهرستان در خصوص معتادین متجاهر و املاکی های غیرمجاز خواهید بود.

نوراله طاهری ادامه داد: در هر زمینه ای که جرمی به چشم می خورد؛ هم دادستان محترم و هم شورای تامین وارد عمل می شود و در خصوص تخلفات شوراها ما قبلا عرض کردیم که همانطور که در باغستان گذشت نکردیم، همانطور که در صباشهر گذشت نکردیم در شهریار هم اگر به این موضوع برسیم کاملا با آن برخورد خواهیم کرد.

طاهری در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی براینکه آیا این تخلفات دلیل کوتاهی فرمانداری در ابعاد نظارتی است گفت: ما کارهایی که قانونی انجام می شود با دقت نظارت می کنیم و اگر ما کاری را می بینیم که در دستور کار نظارت قرار گرفته آن است که از چارچوب قانون بیرون رفته است و شاید کارهای غیرقانونی باشد که حتی خود شهردار هم کمتر در جریان آن باشد و یا تخلفاتی باشد که با سوء استفاده از امکانات شهرداری صورت گرفته باشد.

وی در پایان گفت: این پرونده در مراحل ابتدایی خود به سر می برد و این پرونده تا رسیدن به سرمنشاء تخلفات و شناسایی کامل متخلفین ادامه پیدا خواهد کرد.

خبرنگار اسماعیل بکلیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *