- مدیریت شهری

تعمیر و رنگ‌آمیزی باکس‌های زباله سطح معابر شهرقدس

تعمیر و رنگ‌آمیزی باکس‌های زباله سطح معابر شهرقدس

رتا نیوز – کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس از انجام تعمیرات و رنگ آمیزی باکس‌های زباله در سطح معابر شهرقدس به منظور افزایش بهره‌وری و استفاده عمومی شهروندان خبر داد.

به گزارش رتا نیوز و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس اظهار داشت: با توجه به اهمیت بالای بهداشت عمومی و جمع‌آوری پسماند و زباله‌های شهری از سطح معابر، استقرار باکس‌های زباله به منظور دسترسی شهروندان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: به مرور زمان و دخالت عوامل طبیعی و انسانی، باکس‌های زباله با توجه به استهلاک به بازسازی و تعمیر نیاز پیدا می‌کنند که در همین راستا رنگ آمیزی و تعمیر باکس‌های زباله استقرار یافته در سطح شهر در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس بیان داشت: با عنایت به مقوله بهداشت و نظافت عمومی شهرها به منظور حفظ سلامت شهروندان و ارتقا سیمای شهری، موضوع تفکیک و بازیافت پسماند از مبدا و قرار دادن آن در ساعت مقرر در باکس‌های زباله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که بایستی شهروندان محترم به آن توجه بیش از پیش داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *