- ورزشی

تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی قدس در مسابقات جام جهانی چین

تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی قدس در مسابقات جام جهانی چین شرکت می‌کند

تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی قدس در مسابقات جام جهانی چین

به نقل از رتا نیوز- مدیر گروه تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس از حضور تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی قدس در مسابقات جام جهانی چین خبر داد.

رضا ایمان‌زاده با تقدیراز حمایت‌های همه‌جانبه مهدی فتح‌الله رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس از مسابقات ورزشی به‌ویژه در رشته تکواندو اظهار کرد: خوشبختانه نگاه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس نسبت به حوزه ورزش دانشجویان تاکنون به‌صورت ویژه بوده و برای موفقیت،‌ کسب مدال و مقام ورزشکاران تاکنون تلاش‌های بی‌وقفه‌ای را انجام داده است.

وی ظرفیت و کیفیت خوب برگزاری مسابقات در دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس را یکی از آیتم‌های مهم انتخابی به‌عنوان میزبانی این واحد دانشگاهی  برای مسابقات انتخابی کشوری تکواندو برشمرد و افزود: این واحد دانشگاهی در مسابقات دوره‌های قبل دانشگاه آزاد اسلامی برای اجرای هر چه بهتر مسابقات، برنامه و همکاری‌های خوبی داشته و برای قضاوت مسابقات از داوران بین‌المللی و ملی که توسط هیئت استان معرفی شده بودند، استفاده کرد. همین موارد سبب شده که این دانشگاه  به‌عنوان میزبان مسابقات انتخابی کشوری تکواندو انتخاب شود.

مدیر گروه تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس درباره کسب عناوین قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی در رقابت‌های بین‌المللی ساحل عاج مقام نخست را کسب کرده و در رقابت‌های باشگاهی آسیا تاکنون پنج دوره قهرمانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

وی افزود: این تیم در حدود ۱۸ سال در لیگ برتر شرکت می‌کند و در این مدت مقام نخست همه دوره‌ها را از آن خود کرده، همین موفقیت‌ها منجر به برگزاری و توجه ویژه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شده است.

ایمان‌زاده خاطرنشان کرد: در مردادماه سال جاری نیز قرار است تیم دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جام جهانی چین شرکت کند که مدیر گروه تربیت‌بدنی دانشگاه واحد شهر قدس، مربیگری این تشکیلات را بر عهده گرفته و امیدواریم بتوانیم قهرمانی جهانی تکرار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *