- شهرستان شهریار, عمرانی

رفع کمبود فضای آموزشی غرب استان تهران در اولویت قرار دارد

رفع کمبود فضای آموزشی غرب استان تهران در اولویت قرار دارد

به نقل از رتانیوز– محسنی‌بندپی گفت: کمبود فضاهای آموزشی در استان تهران، بخصوص در غرب استان با پیگیری‌های فرمانداران و مسئولین سایر دستگاه‌های ذیربط مورد اهتمام ویژه قرار گرفته است‌.

انوشیروان محسنی‌بندپی، استاندار تهران در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی که با حضور محمودی‌شاه‌نشین، نماینده مردم شهریار‌، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، تقی‌زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، طاهری، فرماندار شهریار و سایر مسئولین دستگاه‌های محلی در وحیدیه شهرستان شهریار برگزار شد، اظهار داشت: پروژه‌ها و طرح‌های رفاهی، ترافیکی و خدماتی خوبی در شهر وحیدیه از شهرستان شهریار با استانداردهای روز دنیا افتتاح شد.

وی افزود: همچنین، تکمیل و اتمام عملیات احداث مدرسه ۱۵ کلاسه با ظرفیت تحصیل ۸۰۰ دانش‌آموز نیز از طرح‌های درخوری بود که می‌تواند در راستای ارتقا شاخص‌های آموزشی این منطقه و شهرستان، نقش قابل توجهی ایفا کند‌.

مقام عالی دولت در استان تهران، تصریح کرد: مسئله‌ای که نباید از آن غافل باشیم، بحث کمبود فضاهای آموزشی در استان تهران، بخصوص در غرب استان بوده که خوشبختانه این چالش با پیگیری‌های فرمانداران و مسئولین سایر دستگاه‌های ذیربط مورد اهتمام ویژه قرار گرفته است‌.

محسنی‌بندپی، خاطرنشان کرد: از محل منابع ملی، یاری خیرین بزرگوار و ارزش افزوده، اعتباراتی برای اتمام طرح‌های نیمه تمام  و احداث پروژه‌ها و مراکز آموزشی اختصاص می‌یابد که به صورت مستمر در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار گرفته است.

استاندار تهران در پایان نیز یادآور شد: برنامه‌های مطالعاتی پروژه قطار ریلی غرب استان تهران به پایان رسیده و هفته آینده جلسه‌ای را برای فراهم کردن بستر لازم در راستای آغاز عملیات اجرایی این پروژه مهم با حضور دستگاه‌های مربوطه برگزار می‌شود و امیدواریم که به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی آن باشیم‌. بدون تردید این پروژه، نقش قابل توجهی در روند عبور و مرور مردم منطقه و سهولت ترافیکی آن ایفا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *