- مدیریت شهری

ساختمان ادارات خدمات رسان امیریه در هفته دولت افتتاح می شود

ساختمان ادارات خدمات رسان امیریه در هفته دولت افتتاح می شود

ساختمان ادارات خدمات رسان امیریه در هفته دولت افتتاح می شود
شهردار کاویانی در بازدید خود از پروژه ساختمان ادارات خدمات رسان شهرک امیریه گفت: پروژه احداث ساختمان ادارای در امیریه در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

بهروز کاویانی شهردار شهریار امروز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه، از پروژه در حال ساخت ساختمان ادارات خدمات رسان امیریه بازدید کرد. نجفی عضو شورای اسلامی شهر شهریار ، معاونت فنی و عمرانی و سرپرست شهرداری منطقه دو امیریه در این بازدید شهردار شهریار را همراهی کردند.

بهروز کاویانی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در ساختمان فوق قرار است ادارات آب ، برق ، گاز و همچنین اورژانس مستقر شوند هدف از اجرای این پروژه کاهش ترافیک و تردد در مرکز شهریار است همچنین دسترسی آسان شهروندان امیریه به ادارات فوق و افزایش راندمان کاری این ادارات می تواند سطح رضایتمندی و رفاه شهروندان را افزایش دهد.

کاویانی شهردار شهریار با اشاره بر منویات مقام معظم رهبری و نام گذاری سال جاری به سال جهش تولید از سوی ایشان، تاکید کرد: توسعه بستر رفاهی برای شهروندان و سرعت بخشیدن به پروژه های دردست اجرا می تواند از مهمترین وظایف شهرداری شهریار در همین راستا باشد.

وی در ادامه تصریح نمود: با مصوبه شورای اسلامی شهر شهریار و همکاری فرمانداری شهرستان؛ ساختمان مذکور در زمینی به مساحت ۱۴۰۰ مترمربع و زیر بنای ۴۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال در حال اجرا است که در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *