- بین المللی, مدیریت شهری

شهرداران در خط مقدم ارائه خدمات هستند

شهرداران در خط مقدم ارائه خدمات هستند.

رتانیوز _ به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری باغستان و بنا به اظهار  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران؛ شهرداران در خط مقدم ارائه خدمات هستند.

پایگاه خبری رتانیوز به نقل از شمسایی مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری باغستان نشست مشترک شهرداران شهرهای استان تهران امروز یکشنبه در فرهنگسرای آفتاب باغستان برگزار شد.

این نشست در فرهنگسرای آفتاب با حضور دکتر تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، سلیمانی‌راد مدیرکل دفتر شهری و شوراها، نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار، مدیران و مسئولان حوزه عمرانی استانداری ، دکتر رنجبر شهردار باغستان و کلیه شهرداران شهرهای استان تهران در سالن فرهنگسرای آفتاب باغستان برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست که بصورت دوره‌ای برگزار می گردد بیان مسائل و مشکلات شهرها توسط مدیران شهری در حضور مسئولان ارشد استان به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در مرتفع نمودن معضلات و مشکلات مبتلا به شهرداران استان میباشد.

تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، در این نشست فصلی گفت: شهرداران در خط مقدم ارائه خدمات در شهرهای متبوع خود هستند و عملکرد شهرداران بعضا فراتر از مقیاس نقشه جغرافیایی محل خدمت آنها است.

تقی‌زاده ادامه داد: در اتفاقات سیل اخیر در استان خوزستان کاملا مشخص بود که نقش شهرداران منحصر به شهر محل خدمت خود نبود و با همه امکانات پیشگام ارائه خدمت بودند و این زحمات شایسته تقدیر است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در فرهنگسرای آفتاب باغستان افزود: شهرداران البته بعضا در مواردب هم که مسئولیت حقوقی ندارند اما عرفأ با گسترش دامنه مسئولیت شهرداران را مسئول می دانند.

او همچنین اظهار داشت: در مجموعه معاونت عمرانی استانداری تهران از همه ظرفیت ها برای حمایت از شهرداران بهره خواهیم گرفت

تقی‌زاده در جمع شهرداران استان تهران در خصوص حل مشکلات شهری تاکید کرد: اگر شهر را بمنزله موجود زنده فرض کنیم که دوران اوج و افول دارند می توان اذعان کرد که شهرها نیز همچون موجود زنده دچار عارضه و بیماری می شوند و در این مواقع باید به متخصص رجوع کنیمم

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در پایان این همایش دوره‌ای که به میزبانی شهرداری باغستان برگزار شده بود، به لزوم برقراری دوره‌های آموزشی پرداخت و گفت: از وظایف مدیریت شهری مراقبت از مجموعه تحت مدیریت خود است و در این راستا آموزش های شهروندی و مدیریتی یک ضرورت است.

خبرهای مهم غرب استان تهران در رتانیوز

شمسایی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری باغستان

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *