- مدیریت شهری

عمران و سازندگی در همه مناطق باغستان در جریان است

دکتر رنجبر شهردار باغستان

عمران و سازندگی در همه مناطق باغستان در جریان است

به گزارش رتانیوز شهردار شهر باغستان گفت: امروز عمران و سازندگی و کار در تمامی مناطق و محلات این شهر جریان دارد که تمامی آنها به برکت هماهنگی و همدلی نیروهای شهرداری در همه سطوح این نهاد است.

وی در ادامه به معضل ورودی باغستان از جاده فتح و بالعکس اشاره نمود و اظهار داشت: روزانه بخش زیادی از وقت مردم در پشت ترافیک این منطقه هدر می رفت و این معضل علاوه بر آلودگی محیط زیست و هدر رفت وقت شریف مردم، باعث آزردگی خاطر شهروندان نیز می شود که با همکاری های لازم فیمابین شهرداری های منطقه ۲۱ تهران، شهرداری باغستان و شهریار و همچنین حمایت های فرمانداری و سایر مسئولان توانستیم کلنگ احداث تقاطع چندسطحی را در این نقطه و در ابتدای سال جاری به زمین بزنیم و خوشبختانه تا کنون بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتیم.

رنجبر به شروع عملیات عمرانی احداث دوربرگردان استاندارد، حدفاصل شرکت ایران یاسا و میدان ورودی شهر به منظور تسهیل در تردد وسائط نقلیه و روان سازی ترافیک اشاره کرد و افزود: تمام تلاش خود را بکار می بریم تا با هموار نمودن جاده مواصلاتی که از شهر باغستان می گذرد، موجبات رفاه شهروندان را تامین نمائیم .

شهردار باغستان ادامه داد: به رغم تمامی مشکلاتی که در زمینه اقتصادی در کشور وجود دارد، شهرداری باغستان با همدلی و همفکری و تلاش نیروهای خود سعی کرده تا فعالیتهای عمرانی تعطیل نشود و از ورودی شهر تا خروجی آن ، خدمات رسانی به مردم را انجام دهد.

وی ضمن یادآوری حوادث آبان سال ۹۸ و برخی اغتشاشات و خسارتهای شهری، به خبرنگار رتانیوز گفت: به رغم وجود فراز و نشیبهای بسیار، امروز مفتخریم که اعلام کنیم هیچ آثاری از تخریبها و مخروبه ها در باغستان نیست.

رنجبر از همراهی دیگر ارگانها و سازمانها با شهراری باغستان تقدیر کرد و گفت:   در این راه امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مجموعه فرمانداری، و دیگر ادارات به کمک شهرداری شتافتند و در راس آنها شخص استاندار پیگیر مشکلات از نزدیک هستند.

شهردار باغستان در بخش پایانی گفتگوی خود به هوشیاری اصحاب رسانه اشاره نمود و افزود: خبرنگاران غرب استان تهران جامعه ای متفکر، مسوول و وظیفه شناس هستند که با نگاه نقادانه و البته منصفانه خود، اصل انسانیت را رعایت می نمایند./ رتانیوز

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *