- اجتماعی, فرهنگی

عملکرد سه ماه نخست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس

 عملکرد سه ماه نخست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس

به نقل از رتانیوز– مسعود مختاری شهردار قدس، با تشریح عملکرد سه ماه نخست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس، از برگزاری بیش از ۲۵۰ برنامه متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سه ماه نخست سال جاری خبر داد.

مسعود مختاری ضمن تأکید بر نقش حائز اهمیت اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی در پویایی و نشاط اجتماعی، بیان داشت: برگزاری کارگاه های متنوع آموزشی در زمینه فرهنگی و اجتماعی و اجرای برنامه های ورزشی علاوه بر توانمندسازی شهروندان و ارتقای مهارت‌های فردی ایشان، موجب ترویج و ارتقای نشاط اجتماعی در جامعه می شود.

شهردار قدس، با تشریح عملکرد سه ماه نخست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس، گفت: در سه ماه نخست سال جاری تعداد ۲۳۰ برنامه و همایش متنوع در زمینه های فرهنگی و اجتماعی در فرهنگسراهای سطح شهر برگزار شده که مورد استقبال ۱۸۶۱۶شهروند قرار گرفته است.

وی در ادامه به برنامه های شاخص اجرا شده اشاره کرد و گفت: از جمله شاخص ترین برنامه ها می توان به برگزاری نمایشگاه بلندآسمان جایگاه من است به مناسبت روز ارتش، جشن مهدی یاران شهر قدس و جشن نیمه شعبان به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی صاحب الزمان(عج)، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به سوی ظهور، همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی به مناسبت روز شوراها و روز ملی خلیج فارس، همکاری در برگزاری محفل انس با قرآن کریم و مراسم پرفیض شبهای قدر اشاره کرد.

مختاری با بیان اینکه کلاسهای آموزشی با موضوعات آموزش زبان انگلیسی، رایانه، دینی و اعتقادی، کودک- تربیتی، همایش، مشاوره، کارگاه آموزشی، کاربردی، هنری با ۵۲۴ کلاس و مجموع ۸۰۱۵ شاگرد برگزار شده است، ادامه داد: بیش از ۲۰ برنامه متنوع ورزشی با حضور ۲۶۲۱ شرکت کننده با هدف تقویت روحیه ورزشی در پایگاه های ورزش صبحگاهی شهر قدس برگزار شده است.

شهردار قدس در خاتمه با اشاره اینکه با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، برنامه‌های متنوع و ویژه ای در سطح خانه فرهنگها و مراکز ورزشی سطح شهر برگزار می گردد،  بیان داشت: امیدواریم با انسجام و ارتقای سطح کیفیت برنامه های فرهنگی و اجتماعی شاهد حضور و مشارکت حداکثری شهروندان در این برنامه ها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *