- شهرداری شهریار

فردا را با همدلی آباد سازیم

فردا را با همدلی آباد سازیم

ویژه انتخاب شهردار شهریار

رتا نیوز– فردا را با همدلی آباد سازیم تاکنون آنچه شرط صداقت و دلسوزی بود به دور از منافع و مصالح شخصی در خصوص انتخاب شهردار بیان داشتیم و فردا مهمترین تصمیم پارلمان شهری شهر شهریار رسانه‌ای خواهد شد. باید اذعان داشت اگر جامعه امروز ما برمبنای اصل دموکراسی و رای مردم بنا شده است؛ رسانه یکی از ارکان چنین جامعه‌ای خواهد بود لذا از همین رسانه بیان یک نکته مهم را محضر مخاطبان عزیزتر از جان ارزنده می‌پندارم که “حمایت از شهردار پیشنهادی سرلوحه کار ما خواهد بود” چرا که این انتخاب نتیجه آرای حدود چهارصد هزار شهروند شریف شهریار است حال درست یا غلط را باید بر مبنای عملکرد وی دانست.

پیش از این هم منش این رسانه بر این بود تا عجولانه قضاوت نکند و تا دوسال از مجموعه مدیریت شهری حمایت کردیم اما وقتی نتیجه خوبی را ندیدیم از اعتراض و شفاف‌سازی لحظه‌ای فروگذاری نکردیم و اطلاع رسانی نمودیم.

بار دیگر فرصتی برای مدیریت شهری فراهم شده است و فردا اعضای شورای اسلامی شهر شهریار، سکان مدیریت شهری را بدستان مردی خواهند سپرد که مصلحت شهر و شهروندان را دغدغه خویش خواد خواند و در عمل لحظه‌ای از خدمت صادقانه و شبانه روزی باز نخواهد ایستاد.

انتخاب شورا کدام یک از شش مرد حاضر باشد هنوز معلوم نیست ولی اتحاد و همدلی در انتخاب می‌تواند ریشه‌های نفاق را بخشکاند تا در نظارت به عملکرد شهردار پیشنهادی بهتر و دقیق‌تر عمل شود و این شهر را که طی دوسال گذشته تقریبا هیچ رشد قابل قبولی نداشته را به سامان بنشانند.

حق پایدار

خبرنگار اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *