- اجتماعی

هدف دشمن؛ پشیمان کردن مردم ایران از انقلاب است

جانشین قرار گاه ثارالله تهران

هدف دشمن؛ پشیمان کردن مردم ایران از انقلاب است

رتانیوز ـ جانشین قرار گاه ثارالله تهران گفت: هدف دشمن؛ پشیمان کردن مردم ایران از انقلاب استسالهاست دشمن با هدف پشیمان کردن مردم ایران از انقلاب، همه نوع تهدید و تحریمی را علیه ملت ایران بکار گرفته است اما همچنان با عظم جدی ملت ایران در حفظ نظام و انقلاب روبرو شده اند.

سردار نجات در آیین ایجاد قرار گاه شهید مدافع امنیت “مرتضی ابراهیمی” در شهریار، افزود: دشمن جان و مال مردم کشور ما را به بهانه های مختلف هدف قرار داد تا آنها را از انقلاب کردن پشیمان نماید و جنگ تحمیلی نیز هدفی جز مایوس و پشیمان کردن ملت ایران نداشت.

وی بیان کرد: در چهل سال گذشته به رغم همه تهدیدها، تحریمها و دشمنی ها از سوی کشورهای مختلف دنیا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر ارگانهای امنیتی و حضور مردم، توانست امنیت را در کشور برقرار کند و در هر کجا که سپاه وارد عمل شده، مردم پیشرو در کنار سپاه بودند و از خاک کشور دفاع نمودند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه  طی سالهایی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد ، کشور ایران به علوم و صنایع روز مجهز شده و قله های موفقیت و افتخار را یکی پس از دیگری فتح می کند تا نیازمند بیگانه نباشد وامروز به برکت امنیت در کشور، ایران کشوری مستقل در دنیا است.

جانشین قرارگاه ثارالله تهران بیان کرد: مشکلات اقتصادی و معیشتی که در کشور وجود دارد نیز با صبر مردم حل می شود و از این گذرگاه سخت نیز عبور خواهیم کرد.

بگفته وی سپاه پاسداران با کمک نیروهای انقلابی پرچمی را که بنیانگذار جمهوری اسلامی بر افراشته را در قله های دنیا به اهتزار در می آوردو این پرچم را که هم اکنون در دست رهبر معظم انقلاب است را به دست صاحب اصلی خود؛ امام زمان(عج) خواهیم سپرد.

سردار نجات افزود: امروز ایران اسلامی الگویی کامل از صبر و مقاومت در دنیا است و در کشورهای مسلمان نشینی مانند عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و هر کشوری که مقاومت وجود دارد، نام ایران می درخشد.

وی امنیت را مانند آب و هوا برای مردم لازم دانست و گفت: هنگامی که نا امنی در کشور رخ می دهد و جان و مال و آبروی مردم در خطر می افتد، قدر امنیت را بهتر می دانیم، همانند بیماری کرونا که قبل از آن قدر سلامتی را آنطور که باید نمی دانستیم ولی اکنون که معیشت و سلامت مردم را تحت الشعاع قرار داده، قدر نعمت سلامتی را بیشتر از گذشته درک می کنیم.

وی راه اندازی تیپ امنیتی انصار سیدالشهدا علیه السلام در شهریار را برای حفاظت از جان و مال و امنیت مردم غرب استان تهران لازم دانست و گفت: امیدوارم با کمک مردم و مسوولان این قرار گاه به زودی فعالیت خود را آغاز کند.

سردار نجات در آئین ایجاد قرارگاه امنیت شهریار

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *