- فرهنگی

آقایی اسلام و ایران توسط جوان ایرانی محقق می‌شود

انجام کارهای بزرگ توسط جوان ایرانی / امید به‌آینده کلیدواژه‌‌ اصلی است

رتا نیوز – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس گفت: امروز فضا برای رشد جوانان‌ فراهم شده و جوان ایرانی باید یک کار بزرگ را در جهان انجام بدهد و آن آقایی و سروری ایران و اسلام در جهان است.

به گزارش رتا نیوز و به نقل از خبرگزاری آنا از شهر قدس، حسین حبیبی در مراسم گشایش کانون آینده‌سازان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، عامل موفقیت در مباحث خاص سازمانی، اداری و دانشگاهی در کنار بررسی عوامل پیشرفت‌های علمی دیگر کشورها و بررسی جایگاه علمی ایران در جهان را از دستورالعمل‌های مورد اهتمام کانون آینده‌سازان معرفی کرد.

وی یاد همه شهدا به‌ویژه ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز را گرامی داشت و شهادت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام را تسلیت گفت و دلیری شهدا برای  برقراری شرایط امن و ایجاد حس امنیت و آرامش را برای بیان اندیشه و نظرات آنان دانست.

حبیبی تأکید کرد: همواره در هر موضوع مورد بحث، نظر مخالف و موافق وجود دارد که بیان هر دو نظر واجب و ضروری است؛ بنابراین در سال‌های قبل از انقلاب این فضا برای جوان ایرانی در آموزش و پرورش و در دانشگاه فراهم نبوده که در عرصه علم، مسئولان فضا را برایش باز کنند که رشد علمی، رشد اخلاقی و رشد ورزشی داشته باشد.

این مسئول بیان کرد: خوشبختانه امروز فضا برای جوان ایرانی که تا حد نهایت رشد کند، فراهم شده است؛  چراکه جوان ایرانی باید یک کار بزرگ را در جهان انجام بدهد و آن آقایی و سروری ایران و اسلام در جهان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس با قدردانی از همکاری مسئولان، این حمایت‌ها را در کنار ایجاد ارتباط مستمر و تعامل و همگرایی با دیگر مراکز علمی دانشگاهی و مدیریت فرهنگی استان از دیگر عوامل موفقیت مرکز دانشگاهی شهر قدس و نخبگان شهرستان دانسته و بیان کرد: این مرکز در اجرای برنامه‌های دانش‌افزایی به عنوان مهد علم وتمدن در منطقه بین سایر دانشگاه‌ها حائز رتبه برتر است.

حبیبی‌ خطاب به دانشجویان گفت: آینده بسیار روشن و امیدوار‌کننده‌ای مقابل همه جوان‌های ایرانی است و شما باید هر چیزی که لازم هست از علم و تقوا و شجاعت و ایمان استفاده کنید و بدانید کارهای بزرگی قرار هست توسط جوان ایرانی در جهان انجام بگیرد.

وی با یادآوری بازدید سردار حسن‌زاده  از راه‌اندازی کارگروه مشترک نخبگان بسیج علمی با دانشگاهیان گفت: برای آن دوران باید آماده شوید که در آینده دنیا به شما رجوع می‌کنند و ملت‌ها و جوامع بررسی می‌کنند که مدل حکومت جمهوری اسلامی چگونه بوده است و بسیج چه بوده و چگونه به موفقیت رسیده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس تأکید کرد: کلیدواژه و مطلب اصلی، خود‌باوری و امید به آینده است که دشمن می‌خواهد این‌ها را از جوانان ما بگیرد و جوانان ما از ترس مرگ خودکشی کنند که با روحیه تقوا و ایمان که در جوانان انقلابی سراغ دارم، دشمن هیچ‌وقت موفق نخواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *