- اجتماعی

امیر وثوقیان رییس شرکت سازه‌گستر غرب: اشتغالزایی هدف ما است

به هیچ عنوان در گرایش‌های سیاسی و انتخاباتی مداخله نخواهیم کرد

شرکت سازه گستر غرب نزدیک به دوسال است که در شهرستان شهریار بطور جدی سعی دارد خود را به مردم معرفی نماید و شاید برای کسانی که این نام را شنیده باشند، جای سوال باشد؛ سازه گستر غرب چه نوع شرکتی است و فعالیت اقتصادی آن در کدام حوزه است.

امیر وثوقیان رئیس شرکت سازه گستر غرب از خبرنگاران حوزه غرب استان تهران دعوات کرد تا به این سوال پاسخ دهد. وثوقیان سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: شرکت سازه گستر غرب امروز یک شرکت هلدینگ است که کار خود را با یک دفتر رسمی املاک آغاز کرده است وی ادامه داد: سه ماه پس از صدور مجوز قانونی برای دفتر املاک سازه گستر غرب، ما به کار ساختمانی روی آوردیم و با ایجاد کارگاه‌های زیرساختی نظیر؛ بلوک زنی، سفال، تولید موزائیک‌های پلیمری با ذرات نانو، ایزوگام و … توانستیم برای تعداد قابل توجهی از جوانان این شهرستان اشتغال ایجاد نمائیم.

شرکت تعاونی امیرفاتح نوشاد شهریار گام بعدی این شرکت شد. وقوقیان با بیان اینکه فضای کسب و کار و تولید، بسیار گسترده است و ما نیز افق گسترده‌ای را برای خویش ترسیم کرده بودیم، لذا تاسیس شرکت تعاونی امیرفاتح نوشاد و پس از آن شرکت بازرگانی (صادرات و واردات) سازه گستر را به ثبت رساندیم. وی ادامه داد: طی دوسال تلاش بی وقفه، امروز به یک شرکت هلدینگ تبدیل شده ایم تا آنچه را که برای ایجاد اشتغال خانواده، سیاستگذاری کرده بودیم را به مرحله اجرا برسانیم.

رئیس شرکت سازه گستر غرب با بیان اینکه کار ما مقطعی نیست و یک چشم انداز ۲۵ ساله را برای خود ترسیم نموده ایم اظهار داشت: در مرحله اول باید از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در شهریار بخوبی آگاه می‌شدیم و سپس وارد مرحله آمایش جمعیتی و جغرافیایی شویم. وی ادامه داد: این آمارگیری را به کمک یکصد جوان دانشجو که ساکن همین شهرستان هستند را به پایان رسانده‌ایم و امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر مراحل مقدماتی را پشت سر بگذاریم.

وی در پایان مدعی شد: من امیر وثوقیان با یک تیم یکصدنفره مشغول به این فعالیت شدم؛ بعنوان فرزند یک جانباز، فرزند انقلاب و با توجه به اینکه فرزند شهریار هستم، می‌خواهیم نام شهرستان را بلندآوازه کنم و این امر به همت و کمک همه مردم، مسئوولان و شما خبرنگاران مهیا خواهد شد.

شرکت تعاونی سازه گستر که مراحل پایانی ثبت خود را می گذراند قرار است در امر طراحی، نوآوری، بسته بندی و فروش فعالیت کند که فاز اول آن با بسته بندی آغاز خواهد شد. گفتنی است وثوقیان تاکید کرد که ما متعهد به نظام و انقلاب هستیم ولی به هیچ عنوان در گرایش‌های سیاسی و انتخاباتی مداخله نخواهیم کرد.

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *