- ورزشی

تقدیر ورزشکاران از کادر درمان

اسماعیل بکلیان – هیات‌های ورزشی شهریار از کادر درمان بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار تقدیر کردند. روز پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه روسای هیات‌های ورزشی در حیات بیمارستان امام سجاد (ع) حضور یافتند و با تقدیم لوح تقدیر و شاخه گل و اجرای یک سرود توسط نوجوانان شهریاری، از زحمات کادر درمان این بیمارستان قدردانی و تشکر نمودند.

مجید هاشملو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در این برنامه گفت: به مناسبت ایام ا… دهه مبارک فجر قرار گذاشتیم تا از کادر درمان بیمارستانهای امام سجاد (ع)، تامین اجتماعی و میلاد سپاسگزاری نمائیم اما بدلیل تراکم برنامه‌ای بیمارستان، این اتفاق با اندکی تعویق صورت گرفت.

هاشملو ادامه داد: امیدواریم این حضور مردمی ورزشکاران که از تمام نقاط شهرستان هستند مایه‌ی دلگرمی عزیزانی باشد که با به خطر انداختن جانشان، از مردم مراقبت می‌نمایند.

در حاشیه این دیدار با یکی از پرسنل حراست گفتگویی خودمانی داشتم. او گفت: نزدیک به شش ماه است که نه طعمی می‌فهمم و نه بویی را حس می‌کنم. وی ادامه داد: ما در این بیمارستان با افراد زیادی روبرو می‌شویم که ممکن است در اثر تصادف، درگیری و یا نظیر اینها مجروح شده باشند و بخصوص مصدومان ناشی از درگیری، برای ما بسیار نگران کننده است اما همه اینها را می‌دانستیم و پذیرفتیم اما در خصوص بیماری کرونا واقعا تحت فشار هستیم.

این عضو کادر درمانی بیمارستان امام سجاد (ع) گفت: بدلیل ورود بیماران کرونایی، من هم به این بیماری دچار شدم و بعد از من همسرم نیز بیمار شد و سختی زیادی را تحمل کردیم اما متاسفانه آنچنان که باید؛ مزایای ما تغییری نکرده است لطفا به گوش مسوولان برسانید و به مردم هم بگویید ما را در انجام وظایف‌مان همراهی نمایند.

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *