- شهرداری شهریار, مدیریت شهری

حوزه شهرسازی شهرداری شهریار تا پایان سال الکترونیکی می شود.

اولین گام شهردارکاویانی در حذف بروکراسی و شفاف سازی کلید خورد

حوزه شهرسازی شهرداری شهریار تا پایان سال الکترونیکی می شود.

رتانیوز ـ یکی از حوزه های پرتردد در شهرداری ها؛ شهرسازی است. خدمات شهرسازی در شهرداری ها، از اصلی ترین خدمات شهری و دارای به شمار می رود و دارای حساسیت زیادی است. بهروز کاویانی شهردار شهریار از شهرداری منطقه سه کهنز به اتفاق مدیر منطقه و معاون شهرسازی شهرداری بازدید داشت. این بازدید در روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه۹۹  انجام شد.

به گزارش رتانیوز بهروز کاویانی در حاشیه این دیدار گفت: دو خدمت اصلی صدور پروانه ساخت و صدور گواهی پایان کار ساختمان به همراه بازدیدهای مکرر و تائیدیه های لازم در بین این دو خدمت، از جمله عملیاتی است که در بیشتر شهرداری ها بصورت سنتی و بسیار کند انجام می شود و در شهرداری شهریار هم کلیه مراجعین با آن مواجه هستند.

شهردارکاویانی با اشاره به قرار گرفتن در سال جهش تولید اظهار داشت: در سال جهش تولید در راستای تکریم ارباب رجوع و با هدف شفاف سازی و گسترش دولت الکترونیک؛ کلیه خدمات شهرسازی ، با مدد پروردگار و تلاش همکاران خدوم شهرداری و حمایت اعضاء شورای اسلامی شهر شهریار تا پایان سال جاری بصورت الکترونیکی انجام می شود.

از مزایای الکترونیکی نمودن کلیه خدمات شهرسازی می توان به صرفه جویی در زمان ، شفاف سازی و برخورداری از سلامت اداری، تسریع و تسهیل در امور مراجعین ، حذف مکاتبات فیزیکی و تشکیل پرونده های ملکی و کاهش هزینه های ایاب و ذهاب ارباب رجوع اشاره نمود.

در آینده نزدیک شاهد تشکیل ستاد هوشمند سازی شهرداری شهریار جهت الکترونیکی کردن بسیاری از خدمات و وظایف با حضور متخصصین مربوطه خواهیم بود.

 

 

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *