درباره ما

پایگاه خبری رتانیوز یک سایت خبری تحلیلی است این سایت در مرداد سال ۱۳۹۷ راه اندازی شد و تا سال ۱۴۰۰ قصد دارد تمام خبرهای خود را با محوریت شهرستان های غرب استان تهران انتشار دهد تا مخاطبان خاص خود را در این منطقه بخصوص شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد توسعه بخشد و یک مرجع مناسب برای دسترسی جامع به اطلاعات و اخبار منطقه باشد.
در منطقه غرب استان تهران دسترسی به یک سایت خبری جامع که کمترین وابستگی را به سازمانها و نهادی دولتی داشته باشد به شدت حس می شد، رتانیوز با انگیزه پیشرفت فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، مدیریت شهری و … در این منطقه تاسیس شد تا با پشتوانه مردمی و رعایت کامل مقررات مطبوعاتی در جمهوری اسلامی ایران ماخذ مناسبی برای مردم باشد.
شما می توانید بهترین مصاحبه با شخصیت های مطرح اجتماعی، مسئولان شهرستانی و همچنین مقالات و خبرهای مهم و تولیدی خبرنگاران را در رتانیوز بخوانید رتانیوز پشتوانه ای برای نشریات چاپی محلی بخصوص “ویژه نامه سرافرازان” در غرب استان تهران است تا در هر زمان و مکانی قابلیت دسترسی آسان را به همراه داشته باشد.
سرویس های خبری رتانیوز:
مهمترین آنها شامل سرویس ورزشی، سرویس فرهنگی و مذهبی، سرویس سیاسی، سرویس مدیریت شهری (شامل تمام اقداماتی که در حوزه شهرداری صورت می گیرد) است. سرویس خبرهای سراسری، بین الملی و همچنین بخش مقالات علمی و پژوهشی از دیگر بخش های خبری “رسانه تابان ایران” می باشد.

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: اسماعیل بکلیان