- اتاق اصناف

هم قیمت‌ها را رصد می‌کنیم هم بهداشت کرونایی را

رئیس اتاق اصناف با اعلام اینکه از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ بطور یکسره از کلیه واحدهای صنفی بازرسی می‌شود گفت: امسال علاوه بر کنترل قیمت‌ها، به شدت با واحدهایی که ماسک نزده باشند و به جان خودشان و یا مشتریان خویش اهمیت ندهند برخورد خواهیم کرد.

رحمت حیدری در گفتگو با سرافرازان با تاکید بر اینکه واحدهای صنفی ما گرانفروشی ندارند اظهار داشت: با توجه به بازرسی‌هایی که بطور مداوم انجام می‌شود و گزارش‌هایی که مردم عزیز به دست ما می‌رسانند، باید گفت؛ گرانفروشی‌هایی که مختص کسبه‌های شهریار باشد، تعداد انگشت شماری بوده و آن هم در حد دو سه درصد و ما هم با متخلفین برخورد نموده‌ایم.

وی یادآور شد امسال متاسفانه همه مردم تحت فشار مالی هستند و کسبه شهریار هم به این موضوع واقف هستند لذا گرانفروشی در چنین شرایطی از سوی کسبه بی معنی است و اگر در بخش‌هایی کمبود مواد و یا گرانی وجود دارد مربوط به کل کشور است و کنترل آن از دست ما خارج است. حیدری در حاشیه بازدید از محل سردخانه تعاونی انقلاب نیز اظهار داشت: با جلساتی متعددی که در خصوص تنظیم بازار داشتیم خوشبختانه بسیاری از کمبودهای عمومی را توانستیم کنترل کنیم و تعاونی انقلاب نیز در این حوزه به کمک مردم شتافته است.

رییس اتاق اصناف همچنین تاکید نمود: آنچه امسال و در ایام خرید شب عید برای ما بیش از هر چیزی مهم است؛ حفظ جان و سلامت مردم عزیز است بیماری کرونا نه با کسی شوخی دارد و نه تعارف، لذا ما هم با کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند به شدت برخورد می‌‎کنیم و به دور از هر تعارف و چشم پوشی، نسبت به پلمپ واحدهای متخلف اقدام خواهیم نمود.

رحمت حیدری در پایان خطاب به واحدهای صنفی گفت: ما همه ساله بازارهای ویژه شب عید داشتیم تا مردم بتوانند خرید مناسب و با تخفیف ویژه داشته باشند که متاسفانه بدلیل شرایط کرونایی از این اقدام معذور هستیم لذا از کلیه کسبه محترم تقاضا دارم تا آنجا که می‌توانند با مردم مدارا کنند تا هیچ خانواده‌ای از حداقل خرید شب عید محروم نشود.

 

About اسماعیل بکلیان

Read All Posts By اسماعیل بکلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *