- فرهنگی

‍ جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در باغستان برگزار شد

سعادتی : دفاع مقدس با حماسه عاشورا پیوند عمیق و ناگسستنی دارد

رتا نیوز – جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مهدیقلی سعادتی،رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، شمسایی،سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی، اموربسیج و ایثارگران شهرداری، فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج و…در سالن جلسات شهرداری باغستان برگزار شد.

به گزارش رتا نیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان، سعادتی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس با حماسه عاشورا پیوند عمیق و ناگسستنی دارد و رزمندگان اسلام درهشت سال دفاع مقدس با الگو گرفتن از قیام عاشورا با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

وی اظهار داشت: ملت ایران با بهره گیری از فرهنگ عاشورایی پس از هشت سال دفاع مقدس، پیروز جنگ شدند و حتی یک وجب از خاک خود را به دشمن ندادند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل های جوان تاکید و تصریح کرد: رفاه، آسایش و امنیت امروز ما،مرهون خون پاک شهدای عزیز است که با گذشتن از تمام هستی خود از حیثیت و ناموس کشور دفاع و افتخار آفرینی کردند.

وی به برگزاری باشکوه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با محوریت مردم تاکید کرد و گفت: مراسم های مربوط به گرامیداشت هفته دفاع مقدس که شامل برگزاری یادواره شهدا،گلباران مزارشهدا،دیدار با خانواده‌های معظم شهدا،زنگ انقلاب و برگزاری مسابقه کتابخوانی با مضمون دفاع مقدس میشود باید با تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه استکبار برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *